استاد #پناهیان_صدای_ماست

حجت الاسلام علیرضا پناهیان را همه می شناسند؛ بیش از اینکه ی باشد، در حوزه فرهنگ و سبک زندگی فعالیت داشته و جریان سازی کرده است. 

پناهیان اما خودش می گوید ما بگوئیم می خواهیم کار دینی کنیم نه کار فرهنگی؛ چون وقتی بگوئیم کار دینی، دیگر این دین است که تعیین می کند در یک مقطعی کار فرهنگی کنیم در مقطعی دیگر کار ی، در مقطعی دیگر کار اقتصادی و . .».

پناهیان حالا طی سال های اخیر در مواجهه با لیبرال های ایران، همراه و هم دوش با سایر علما و بزرگان و اساتید انقلابی، کالجبل الراسخ ایستاده. چون او رأی و نظر خود را بخاطر به به و چه چه این و آن ابراز نکرده و نمی کند!

استاد پناهیان در اظهار نظر اخیر خود اما دست گذاشته روی نقطه حساس طیف لیبرال حاکم در کشور! 

✅ او با فریاد گفت: چرا نمایندگان مجلس از شفافیت می ترسند؟ علت اینکه طرح #شفافیت_آرای_نمایندگان رأی نیاورده چیست؟ چرا شفافیت رأی را مساوی تفتیش عقاید می دانید؟ ما چکار به عقاید شما داریم؟ ما می خواهیم نتیجه کار کارشناسی شما را بدانیم».

بعد از این بود که مطالبه #شفافیت_آرا نمایندگان به مطالبه عموم مردم تبدیل شد و همین باعث خشم نمایندگان مجلس شد که برخی از آنها با پرخاشگری و اهانت به پناهیان حمله کردند که منبری نباید در کار مجلس و ت دخالت کند!

✅ حالا پناهیان پرچم مطالبه از مجلس و دولت را به دست گرفته و با صراحت از دولتمردان و نمایندگان خواسته که باید اموال و آرای آنان #شفاف باشد و همچنین چرا اولویت های اصلی مردم که همان "اقتصاد و معیشت و فرهنگ" است را برخی نمایندگان به مسائل سطحی کاهش می دهند؟
 و شورای نگهبان باید مدام بر رفتار رئیس جمهور و نمایندگان نظارت کند و "حتی بعد از انتخاب نیز نظارتش را ادامه دهد" تا کسانی که به دروغ گفته بودند: رقیب من بعد از مسئولیت در خیابان دیوارکشی ها می کند»، محاکمه شود!

این مطالبات به حق، باعث عصبانی شدن دشمنان داخلی و خارجی شده و آنان شروع کرده اند به اتهام زنی و برچسب زنی به حجت الاسلام پناهیان!

ما توده های مردمی باید در این نبرد، پشتیبان کسانی باشیم که "حق و حقوق مردم را فریاد می زنند" و نباید آنها را در این نبرد نابرابر تنها بگذاریم. امروز #پناهیان_صدای_ماست و باید او را با تمام توان یاری کنیم

☑️ گروه فعالان گام دوم انقلاب

http://eitaa.com/joinchat/3883401238C1d4fcff229


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: پناهیان ,نمایندگان ,شفافیت ,مجلس ,مردم ,مطالبه ,نمایندگان مجلس ,مقطعی دیگر ,صدای ماست ,پناهیان صدای ,استاد پناهیان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگی برای تمامی گیمر ها گذر عمر تهران فیلم مشاوره تلفنی رایگان برتر بلوچ یار دست نوشته‌های ایمان ایرجیان آستان نور راهنمای گردشگری شهرستان ملایر تلگراف خانه فوتبال